+90 542 657 4071 info@umutsoket.com

BEJ

0
BEJ
BEJ
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

271

Doğal taş uzun yıllardır tüm dünya da birçok mimari yapıda kullanılmaktadır. Türkiye mermer rezervleri konusunda dünyanın en büyük yataklarına sahip olmasından dolayı üretim ve ihracat kapasitesi bakımından ciddi bir avantaj elde etmiştir.

Aktif olarak satışa sunulan 50 den fazla mermer, traverten, limra ve onyx çeşitleri bulunmaktadır. Bej Mermer açık tonlarında ve homojen yapısı sayesinde mimari projeler tarafından genellikle iç mekan döşeme ve duvar kaplama olarak tercih edilmektedir. Taban rengi krem tonlarında olan taş kendi içerisinde diğer özelliklerine göre ayrılmaktadır. Düz hareketsiz ve açık tonlarda olan plakalar tüm projelerde kullanılmak istenilen Bej Mermer olarak tanınmaktadır.

Homojen yapısı sayesinde lüks projelerde yüksek metraj döşeme taşı olarak talep gören seleksiyon diğer koyu doğaltaşlar ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. İş merkezi, havalimanı, otel ve fuar alanları gibi geniş alanlara sahip tüm yapılarda iç mekan döşeme, duvar kaplama ve kolon kaplama alanlarında kullanılmaktadır. İçerisine hafif hareketlerin girdiği yüzeyler fabrikalarda ayrılarak gruplama yapılmaktadır. Birçok damar yapısı görünümü bulunmasından dolayı proje bazlı yapılan talepler de öncelikli olarak en uygun damar yapılı taşın belirlenmesi gerekmektedir.

Üretim kapasitesinin yüksek olmasından dolayı taleplere hızlı cevap verilebilmekte ve gerekli olan üretim kalite kontrolünden geçirilerek projelere sunulmaktadır. Kaliteli uygulaması yapılan taşlar projelere ekstra değer katmaktadır. Açık krem renk tonlarından dolayı dekorasyon için kullanılan diğer aksesuarlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.