+90 542 657 4071 info@umutsoket.com

PATLATMA TAŞ

0
ÜRÜN KATALOĞU
ÜRÜN KATALOĞU
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

215

Patlatma Taşlar Nasıl Kullanılır?
Patlatma taşların kullanımı oldukça kolaydır. Dilediğiniz her ortamda kullanıma uygundur. Kuru, nemli, sıcak, soğuk fark etmeden istediğiniz her yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyoda, duş içi ve etrafında, mutfak tezgah arasında, yemek odası duvarında, salonda, şömine ve pencere etrafında, dış cephe kaplamalarında ve aklınıza gelebilecek her yüzeyde dilediğinizce kullanılmaya uygundur.

Patlatma taşların kaplanması da oldukça kolaydır. Seçtiğiniz yüzeyi taş yapıştırıcı sıva ile kapladıktan sonra zevkinize ve mekanınıza en uygun olan patlatma taşları yüzeye dizmeye başlayın. Ardından kurumaya bırakın. Ve ardından mekanınızın yenilenmiş görünümünün keyfini çıkarın. Dilerseniz taş kaplama işleminden sonra sıvı veya sprey cilalar yardımı ile kaplamanızın görünümünü daha parlak ve göz alıcı hale getirebilirsiniz. Dilerseniz de doğal ve natürel görünümünü koruyarak ferah bir dekorasyonun tadını çıkarabilirsiniz.
Patlatma Taş Çeşitleri Nelerdir?
Patlatma taşlar genellikle traverten, mermer, limra ve oniks gibi taşlardan yapılır. Ancak farklı seçenekler de bulmak mümkündür. Taşların renkleri ve dokuları çıkarıldıkları bölgeye göre farklılık göstermektedir. Doğanın sunduğu binlerce renk tonu arasından zevkinize en uygun olanı seçerek evinizi baştan yaratabilirsiniz.